(+420) 491 474 281

Estetická dermatologie

Estetická neboli korektivní dermatologie, tedy kosmetické zákroky prováděné zkušeným lékařem – dermatologem. V tomto oboru máme již mnohaletou praxi, a proto našim klientům můžeme nabídnout kvalifikovanou péči opírající se nejen o teoretické znalosti získané četnými certifikovanými kurzy a stážemi, ale především o vlastní praxí nabytých zkušeností.

Botulotoxin

je látka, která se v estetické dermatologii používá k vyhlazování mimických vrásek. Aplikací lze docílit mladistvého vzhledu i bez chirurgického skalpelu. Účinek této metody nastupuje v průběhu 2 dnů po ošetření a přetrvává přibližně     3 – 6 měsíců.  S léčbou je vhodné začít preventivně ….

Chemický peeling

k léčbě rozmanitých kožních nedokonalostí, a to aplikací přípravků s obsahem kyselin přímo na pokožku. Velmi účinná je tato metoda při léčbě akné a jizev po akné, ke korekci nerovností kožního povrchu, (póry a jemné vrásky), ale také ke zvýšení pružnosti pokožky a dosažení mladistvého vzhledu.

Dermatochirurgické zákroky

Nejčastěji provádíme tzv. excize tj. odstranění nežádoucích kožních útvarů. Ošetřované místo vždy nejprve znecitlivíme malým množstvím anestetika. Tímto způsobem odstraňujeme především nevhodná mateřská znaménka a jiné kožní nárustky či nádorky.

Frakční CO2 laser nové generace COSCAN 5000Pharmaceutical

Je vybaven funkcí frakčního a operačního vaporizačního laseru v jednom. Odstraňuje vrásky, pigmentové skvrny, jizvy po akné, rozšířené póry, vybrousí jizvy, řeší reliéf pleti. Podpoří novotvorbu kolagenu až po dobu 6 měsíců po zákroku. Vhodný na citlivá místa obličej, krk, dekolt, …..

Kosmetika

Doporučíme vhodné kosmetické přípravky  s léčebnými účinky. Výsledkem jejich pravidelného používání  je lépe prokrvená, hebká, barevně sjednocená. Vhodné pro akné, rozšířené póry, suchý a drsný povrch, poškození slunečním zářením, projevy stárnutí,  nepravidelná pigmentace, barevná nejednotnost, jemné povrchové vrásky, apod. 

Mesoterapie

Dominujícími oblastmi této metody jsou odbourávání podkožního tuku vč. dvojité brady, odstraňování celulitidy a zeslabování strií (pajizévek), nebo tzv. mesolift – omlazení pleti obličeje. Metoda není určena k všeobecnému snížení hmotnosti, ale je třeba ji kombinovat s dalšími a napravit např. dietní chyby, nedostatek pohybu apod. 

Plazmaterapie

Jedná se o metodu omlazení kůže vlastní krevní plazmou. Zpomaluje stárnutí pokožky a restartuje omlzovací procesy pomocí vlastní plazmy s koncentrovanýmí krevními destičkami. Růstové faktory v plazmě aktivují kožní buňky a kolagen. Pokožka se zpevní a je odolnější. 

Výplně vrásek a modelace obličeje

V případech, kdy jsou vrásky již velmi hluboké a botulotoxin je na jejich vyhlazení nedostatečný, nastupuje další řešení – kyselina hyaluronová. Efekt je patrný ihned po aplikaci a přetrvává cca 1/2 roku. 

Spolupracující firmy

Lepší a dostupnější dermatologická péče je naším posláním