DERMAMEDICA, s.r.o.,

Lhota za Červeným Kostelcem 365

549 41 Červený Kostelec


IČ: 288 00 991 ; DIČ CZ28800991

zaps. u OR v HK odd.C, vl.28130

Estetická dermatologie

Dalším odvětvím naší činnosti je estetická neboli korektivní dermatologie, tedy kosmetické zákroky prováděné zkušeným lékařem – dermatologem. V tomto oboru máme již mnohaletou praxi, a proto našim klientům můžeme nabídnout kvalitní kvalifikovanou péči opírající se nejen o teoretické znalosti získané četnými certifikovanými kurzy a stážemi, ale především o vlastní praxí nabytých zkušeností. 

Chemický peeling pomocí ovocných kyselin nebo kyseliny trichloroctové je určený k léčbě problematické aknózní pokožky a nežádoucích pigmentací, ke korekci nerovností kožního povrchu a zvýšení pružnosti pokožky (zmlazování). 

V dnešní době jsou velmi moderní a žádoucí metody injekční aplikace botulotoxinu a kyseliny hyaluronové. Botulotoxin se používá k vyhlazování mimických vrásek a redukci pocení, pomocí kyseliny hyaluronové lze vypnout i hluboké nevzhledné vrásky, zvětšit objem rtů, ale také třeba provést celkové zmlazení pleti. Proto jsou tyto dvě metody často používány současně k docílení maximálního efektu vyhlazení vrásek obličeje. 

Našim klientům nabízíme tzv. mezoterapii, zákrok určený k formování postavy odbouráváním podkožního tuku, k odstraňování celulitidy, dvojité brady nebo strií. 

Naše pracoviště jsme pro Vás vybavily přístrojem k trvalé depilaci pomocí nejnovější bezbolestné metody AFT. Tato metoda je vysoce účinná, na rozdíl od starších způsobů depilace je bezbolestná a k pokožce velmi šetrná. 

Stejně jako se stále vyvíjí obor estetické dermatologie, ani my nezůstáváme pozadu a jsme připraveny svým klientům nabízet stále novější a modernější způsoby používané v tomto oboru. Naší snahou je nabízet pouze kvalitní služby prováděné kvalifikovaným personálem, abychom docílily maximální spokojenosti našich klientů.

Menu :