DERMAMEDICA, s.r.o.,

Lhota za Červeným Kostelcem 365

549 41 Červený Kostelec


IČ: 288 00 991 ; DIČ CZ28800991

zaps. u OR v HK odd.C, vl.28130

Výplně vrásek a modelace obličeje – kyselina hyaluronová

V případech, kdy jsou vrásky již velmi hluboké a botulotoxin je na jejich vyhlazení nedostatečný, nastupuje další řešení – kyselina hyaluronová. Tato metoda má v estetické dermatologii své nezastupitelné místo a velmi široké uplatnění. 
Pomocí této látky se vyplňují hluboké nevzhledné vrásky, upravuje tvar rtů (povislé koutky), zvětšuje objem rtů, ale také se používá k celkovému omlazení pleti (rejuvenace). Kyselina hyaluronová je přirozeně obsažena v buňkách pokožky, kde napomáhá její hydrataci. S přibývajícím věkem ubývá množství této látky v pokožce, a proto se z ní ztrácí i voda. Následkem toho se pleť stává povadlou a rychleji se na ní tvoří vrásky. Neexistuje jiná účinná metoda, kterou by bylo možné pokožce ztracenou kys. hyaluronovu navrátit, nežli ji aplikovat injekčně přímo do pokožky.
Efekt této metody začíná být patrný ihned po ošetření a přetrvává přibližně půl roku. Zákrok samotný je velmi šetrný a diskrétní a podobně jako po ošetření botulotoxinem ani zde nezanechává na pleti žádné stopy po ošetření.

Menu :