(+420) 491 474 281

Laseroterapie

Co je to laseroterapie?

Pro tento druh léčby se používá  Pulzní Laser ML, který je určen pro lékařské účely. Jedná se o biostimulační laser, kterým lze ošetřovat některé typy jizev, opary a kožní defekty.

Koloidní a hypertrofické jizvy

biostimulace jizev se provádí za účelem jejich změkčení, oploštění a vyblednutí, přičemž efekt léčby závisí zejména na stáří jizvy.

Opar rtu, pásový opar

laseroterapie oparů by měla být započata v co nejkratší době od výsevu puchýřků, léčbou docilujeme zmírnění bolestivosti a zkrácení doby léčby.

Kožní defekty (bércový vřed)

ozařováním defektů se podporují reparační mechanismy v kůži a tím se urychluje proces hojení, dochází též ke zmírnění bolestivosti vředů.

Při používání laseru je nutno chránit zrak ochrannými brýlemi a je zakázáno laserovat kožní povrch nad oblastí štítné žlázy a implantovaného kardiostimulátoru.

Laserotrapie je nadstandardní léčebná metoda a není hrazena z prostředků zdravotního pojištění. Její cena závisí na velikosti ošetřované plochy (1cm2 se ozařuje 1minutu) a na počtu ošetření (doporučeno je celkem 10 ošetření). Délku a počet ošetření určuje lékař.

 

Spolupracující firmy

Lepší a dostupnější dermatologická péče je naším posláním

Ordinace Náchod

(+420) 491 474 281

(+420) 734 155 857

Ordinace Úpice

(+420) 499 846 067