(+420) 491 474 281

Výplně vrásek a modulace obličeje

Co je modulace obličeje?

V případech, kdy jsou vrásky již velmi hluboké a botulotoxin je na jejich vyhlazení nedostatečný, nastupuje další řešení – kyselina hyaluronová. Tato metoda má v estetické dermatologii své nezastupitelné místo a velmi široké uplatnění. 

Kyselina hyaluronová je přirozeně obsažena v buňkách pokožky, kde napomáhá její hydrataci. S přibývajícím věkem ubývá množství této látky v pokožce, a proto se z ní ztrácí i voda. Následkem toho se pleť stává povadlou a rychleji se na ní tvoří vrásky. Neexistuje jiná účinná metoda, kterou by bylo možné pokožce ztracenou kyselibu hyaluronovu navrátit, nežli ji aplikovat injekčně přímo do pokožky.

Pomocí této látky se vyplňují hluboké nevzhledné vrásky, upravuje tvar rtů (povislé koutky), zvětšuje objem rtů, ale také se používá k celkovému omlazení pleti (rejuvenace). 

Efekt této metody začíná být patrný ihned po ošetření a přetrvává přibližně půl roku. Zákrok samotný je velmi šetrný a diskrétní a podobně jako po ošetření botulotoxinem ani zde nezanechává na pleti žádné stopy po ošetření.

 

Spolupracující firmy

Lepší a dostupnější dermatologická péče je naším posláním